Polityka prywatnosci


 1. RODO - Rozporządzenie Unijne, zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych.
 2. W przypadku dołączenia na serwer zapisujemy twój adres IP oraz możemy zapisywać wszystkie twoje czynności tj. postawione bloki, wysłane wiadomości, również prywatne, aby móc walczyć z nieuczciwymi graczami. Zapisujemy także o ile wyrazisz taką wolę na twój adres E-Mail, który służy do odzyskania konta w przypadku zapomnienia hasła lub kradzieży. Aby dodać swój email, należy użyć komendy /email <twój email>.
 3. W przypadku zakupu usług w sklepie, w przypadku płatności SMS, zapisujemy kod zwrotny, który wprowadzasz w celu aktywacji usługi.
 4. Korzystamy z usług firm, które mogą mieć dostęp do twoich danych:
  https://www.lvlup.pro/doc/legal/2019-08-01/pp.pdf
  https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,23.html
 5. Masz prawo do wykasowania całkowicie twoich danych, które przechowujemy. Aby to zrobić, należy skontaktować się z administracją poprzez DISCORDA lub poprzez email kontakt@nightland.pl
 6. Twoje dane osobowe są bezpieczne.
 7. Administratorem twoich danych osobowych jest właściciel serwera NightLand.pl, czyli osoba fizyczna.

  Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz je w każdej chwili wyłączyć. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.