Polityka prywatnosci


 1. RODO - Rozporządzenie Unijne, zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych.
 2. W przypadku dołączenia na serwer zapisujemy twój adres IP oraz możemy zapisywać wszystkie twoje czynności tj. postawione bloki, wysłane wiadomości, również prywatne, aby móc walczyć z nieuczciwymi graczami. Zapisujemy także o ile wyrazisz taką wolę na twój adres E-Mail, który służy do odzyskania konta w przypadku zapomnienia hasła lub kradzieży. Aby dodać swój email, należy użyć komendy /email <twój email>.
 3. W przypadku zakupu usług w sklepie, w przypadku płatności SMS, zapisujemy kod zwrotny, który wprowadzasz w celu aktywacji usługi.
 4. Korzystamy z usług firm, które mogą mieć dostęp do twoich danych:
  https://www.lvlup.pro/doc/legal/2019-08-01/pp.pdf
  https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,23.html
 5. Masz prawo do wykasowania całkowicie twoich danych, które przechowujemy. Aby to zrobić, należy skontaktować się z administracją poprzez DISCORDA lub poprzez email [email protected]
 6. Po wysłaniu wniosku o wykasowanie danych osobowych administrator zastrzega sobie czas 60 dni do ich wykasowania.
 7. Twoje dane osobowe są bezpieczne.
 8. Administratorem twoich danych osobowych jest właściciel serwera NightLand.pl, czyli osoba fizyczna.

  Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz je w każdej chwili wyłączyć. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.